Potwierdza się informacja, że najbardziej rozpoznawalny triathlonista w Polsce - Kacper Adam - rozpoczyna współpracę ze znaną rowerową marką Shimano. W polskiej siedzibie firmy odbyło się oficjalne spotkanie z zawodnikiem, podczas którego dopięto sponsoringowy kontrakt.

Od wielu lat Kacper Adam utrzymuje się w ścisłej czołówce polskiego triathlonu, jest aktualnym Mistrzem Polski i rekordzistą na dystansie half ironman. Jego niebywale szybki rozwój jako zawodnika i bardzo dobre wyniki wpłynęły na wartość medialną i wzrost zainteresowania uprawianym przez niego sportem. Zdeklasowanie przez 23-letniego zawodnika z Częstochowy cyklu zawodów ENEA Tri Tour potwierdziło jego zaangażowanie i rzetelne przygotowanie do sezonu 2015. Rozpoczęcie współpracy z Pearl Izumi i Shimano to nowy rozdział dla Kacpra i możliwość skupienia się na startach i treningach. Marki które będzie reprezentował Kacper to Pearl Izumi, Shimano, PRO, Continental, Giro oraz Science in Sport.

Sam Kacper o nawiązanej współpracy mówi tak: „Cieszy mnie zaangażowanie w rozwój mój jak i samej dyscypliny ze strony firmy Shimano, która od lat kojarzona była głównie z kolarstwem na najwyższym poziomie. W triathlonie na długim dystansie to właśnie jazda na rowerze jest najważniejszą częścią wyścigu, najdłużej trwa i przez to najwięcej można na niej zyskać. Na zysku kolejnych minut i sekund skupiam się najbardziej, a komponenty spośród oferty Shimano, czy odzież Pearl Izumi na pewno w tym pomogą. Mam nadzieję, że będą to pierwsze 2 lata owocnej współpracy i dalszego rozwoju triathlonu w Polsce."

Shimano jest dystrybutorem na Polskę wielu cenionych w kolarskim świecie marek. Profesjonalne stroje triathlonowe dostarczy Kacprowi marka Pearl Izumi, kask czasowy - GIRO, a niezawodne komponenty rowerowe - Shimano. Dodatkowo rower triathlonisty zostanie wyposażony w opony Continental i akcesoria PRO. Umowę podpisano na okres dwóch lat, podczas których Kacper Adam będzie korzystał z produktów oferowanych przez dystrybutora.

O markach:
Pearl Izumi: Producent najwyższej klasy odzieży kolarskiej, biegowej oraz triathlonowej. Ponad 60- letnia historia marki, zapoczątkowana w górach japońskiej prefektury Nagaro, przekłada się dzisiaj na doskonale dopracowane stroje i buty, w których zarówno amatorzy jak i profesjonaliści osiągają najlepsze rezultaty. Doskonałe materiały, dopracowane szwy oraz idealnie dopasowany krój wpływają na niezrównany komfort noszenia odzieży Pearl Izumi.

Shimano jest największym na świecie producentem części i akcesoriów rowerowych, działającym nieprzerwanie od 1921 roku. Produkty Shimano są efektem innowacyjności, wysokich standardów jakości i prawdziwych potrzeb kolarzy, którzy dzięki nim mogą pokonywać granice swoich możliwości. Shimano jest dumnym sponsorem największych gwiazd światowego kolarstwa.

PRO: marka komponentów rowerowych, takich jak mostki, kierownice, sztyce czy siodełka oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów przydatnych podczas serwisu lub jazdy na rowerze. Sponsor wielu międzynarodowych grup kolarskich jeżdzących na czele peletonu. You will definitely like it exporntoons.net porn of various genres!

Continental: Producent cenionych na Polskim i zagranicznym rynku opon rowerowych. Ręcznie wykonywane w Niemczech modele opon szosowych i MTB gwarantują mistrzowską przyczepność oraz jakość z najwyższej półki.

ELITE: włoski producent trenażerów, rolek treningowych i innych akcesoriów kolarskich z ponad 30-letnią historią. Współpraca z kolarzami wpływa na ciągłe doskonalenie słynnych w peletonie produktów.

Science in Sport: brytyjska marka odżywek używanych przez największe gwiazdy sportu, nie tylko kolarskiego. Najwyższa jakość stosowanych składników, zaplecze badawcze oraz współpraca z najlepszymi dietetykami wyjaśnia kultowy status tej marki w Wielkiej Brytanii i poza jej granicami.

Dodano: 2015-12-07

Autor: Shimano Polska

Reklama