Organizatorzy cyklu Etixx Silesiaman Triathlon przedstawili kalendarz imprez na sezon 2016 a w nim, sprawdzone już lokalizacje i dwa nowe, świetne miejsca. Informacja o zapisach i rodzajach pakietów zostanie podana do wiadomości do końca listopada. Zawody dla dzieci przeprowadzone zostaną w nowym sezonie w każdym z miast, nie licząc ostatniej edycji.

więcej informacji od organizatorów:

Silesiaman Duathlon Katowice – 10 kwietnia 2016

Tradycyjnie zaczynamy i kooczymy w stolicy województwa śląskiego . W Katowicach rozpoczynamy duathlonem 10 kwietnia na Dolinie 3 stawów . Dystanse duathlonu 5 km / 22km / 3km. Sprawdzona trasa i miejsce z zeszłego roku . Trasę rowerową planujemy przenieśd na trasę sierpniowej edycji, wokół Nikiszowca i Giszowca.

Etixx Silesiaman Crosstriathlon Rybnik – 1 maja 2016

Drugie zawody w 2016 roku to nowe miasto – Rybnik. Świetne jezioro, dzięki elektrowni ciepła woda sprawi, że 1 maja możemy spokojnie przeprowadzid triathlon już w temperaturze powyżej 15stopni. W związku z remontem drogi w tym roku musimy jedynie przerzucid się na rowery przełajowe , trekkingowe lub MTB. Razem z bardzo przychylnym takim przedsięwzięciom miaste, liczymy, że będą to od 2017 idealne zawody na rozpoczęcie sezonu. Dystanse podczas Etixx Silesiaman CrossTriathlon 2016 to 1km / 22 km / 5 km.

Etixx Silesiaman Triathlon Pszczyna – 22 maja 2016

22 maja zapraszamy na sprawdzone, ulubione już przez wielu, ściganie w Pszczynie. OSW Łąka to super miejsce na ściganie i super przetarcie na początek sezonu. Planujemy zwiększyd trasę rowerową do 11 km co da nam możliwośd bezpiecznego przeprowadzenia konkurencji rowerowej. Trasa biegowa będzie tym razem po urokliwej koronie zapory.


Etixx Silesiaman Triathlon Świerklaniec – 12 czerwca 2016

Druga nowa propozycja to Jezioro Chechło. Duże, czyste jezioro z szybką trasą kolarską, sprawdzoną podczas ostatniego Tour de Pologne sprawi, że będzie to idealny czas na poprawienie rezultatów na poszczególnych dystansach. Do gminy Świerklaniec zapraszamy 12 czerwca na dwa dystanse 1/4 , 1/8 IM.


Etixx Silesiaman CrossTriathlon Park Śląski – 14 sierpnia 2016

14 sierpnia po raz drugi będziemy w Parku Śląskim. Zmieniamy miejsce pływania na jeziorko i co najważniejsze staramy się o Mistrzostwo Polski w CrossTriathlonie. Ten rok pokazał, że tereny parku dają ogromne możliwości jeśli chodzi o wymagającą trasę rowerową. Na bieg również nie zabraknie podbiegów. Oczywiście obok profesjonalistów to również świetna okazja, żeby spróbowad swoich sił w triathlonie. Decyzja PZTri do 27 listopada. Dystanse Silesiaman CrossTriathlon 1 km / 22 km / 7 km. 22Bet bookmaker office is quite popular among players. Good odds, a wide line and convenient service are the main advantages of the company. Site 22bet polska favorably differs simple and clear interface. Even for beginners who have never bet before, it is not difficult to understand how to bet on sports.


Etixx Silesiaman Triathlon Katowice – 28 sierpnia 2016

Uwieńczeniem sezonu będzie Silesiaman Triathlon Katowice ½ IM i ¼ IM . Najtrudniejsza trasa rowerowa ze wszystkich miejskich triathlonów w Polsce sprawia, że nie są to najlżejsze zawody, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo ;)
więcej informacji na stronie www.silesiamantriathlon.pl


Dodano: 2015-11-10

Autor: informacja prasowa Ettix Silesiaman Triathlon

Reklama