Stowarzyszenie Pozytywnie Zakręceni przyzwyczaiło nas do nietypowego podejścia do marketingu swoich imprez. Nie inaczej będzie w tym roku. Seria zawodów nie uczestniczy w cyklu ale rozłożenie w kalendarzu sprawia możliwość regularnego startowania na zawodach na południu Polski.
Jako pierwsze na tapetę weźmiemy zawody Ostatni Marian. Będzie to duathlon rozgrywany 27 kwietnia w Tychach. Optymalny dystans będzie idealną rozgrzewką na rozpoczynający się sezon!

Następnie jedziemy do Osieka To jedna z pierwszych imprez tri sezonu 2019! Już 18.05 zawodnicy teamu bB wystartują na dystansie 1/8 IM ścigając się z kilkoma setkami innych zapaleńców oraz własnymi wynikami z zeszłego roku. Organizator daje szansę na wzięcie udziału w imprezie w charakterze indywidualnym, bądź w sztafecie. Chętnych coraz więcej, możliwości do zapisów coraz mniej, dlatego jeśli jeszcze ktoś szuka fajnej, dynamicznej imprezy tri w maju, to warto tę opcję rozważyć szybko.

Dalej czeka nas Bike Atelier Sosnowiec i to również walka z poprawieniem wyników z zeszłego sezonu. Kameralny akwen i miejska trasa zapewni ponownie rzesze kibiców. Termin nieco zmieniony w stosunku do zeszłorocznego. Zapamiętajcie 21 lipca!

Po kilku startach w Małopolsce i na Śląsku przenosimy się do województwa dolnośląskiego. W Bielawie już 4 sierpnia odbędzie się Cross Triathlon 2019. Dystans sprinterski oraz piękna trasa MTB zagwarantują dobrą frekwencję. Nie zapomnijcie się zapisać!

Na koniec sezonu możemy liczyć na wisienkę na torcie - Triathlon Chęciny. Dodatkowo oprócz "ćwiartki" możemy się spodziewać ścigania na dystansie 1/2 IM! To już trzecia edycja tej imprezy w cieniu malowniczego zamku w województwie świętokrzyskim. Nie możemy się doczekać!

Widzimy się na startach!

Dodano: 2019-04-15

Reklama