wysoki poziom sportowy i rodzinna atmosfera!

W niedzielę 5 czerwca w Ślesinie odbędą się zawody z popularnej serii Garmin Iron Triathlon. Jest to druga impreza cyklu, którego rozpoczęcie miało miejsce 22 maja w Piasecznie. Na listach startowych widnieją nazwiska niemal ośmiuset zawodników, którzy zmierzą się na jednym z dwóch dystansów: 1/4 IM oraz 1/8 IM. Nie zabraknie czołówki polskich triathlonistów. Spodziewać się możemy m.in. Łukasza Kalaszczyńskiego – lidera cyklu na dystansie 1/4IM po pierwszym etapie w Piasecznie, Filipa Przymusińskiego – 3 zawodnika klasyfikacji generalnej oraz Tomasza Marcinka – zwycięzcę na 1/8IM w Piasecznie i Piotra Ławickiego drugiego zawodnika na tym samym dystansie.

Wśród kobiet zobaczymy m.in. Paulinę Kotficę, zwyciężczynię 1/4 IM w Piasecznie, oraz Agnieszkę Cieślak, rodowitą ślesiniankę, która rok temu właśnie w Ślesinie triumfowała na „ćwiartce”.

„Garmin Iron Triathlon już po raz czwarty zagości w Ślesinie, co nas bardzo cieszy. Dobre warunki do uprawiania tej dyscypliny sportu przyciągają do tego miasta z roku na rok coraz więcej zawodników. Niezwykle szybka trasa sprawia, że z pewnością w niedzielę padnie tutaj nie jeden rekord życiowy.” – powiedział Filip Szołowski z LABOSPORT Polska.

Nowością w tym roku jest możliwość wystartowania w sztafecie na dystansie 1/4 IM, w której jedna osoba pływnie, druga jedzie na rowerze, a trzecia biegnie. Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych i przygotowali dla nich zawody biegowe Garmin Kids. Dzieci i młodzież wystartować mogą na jednym z trzech dystansów: 200 m (1-7 lat), 500 m (8-11 lat) oraz na 1000 m (12-15 lat).

W tym roku start, meta, biuro zawodów oraz strefa Expo zlokalizowane zostaną w parku miejskim tuż przy plaży, a strefa zmian podobnie jak w latach ubiegłych będzie miała miejsce na Rynku w Ślesinie. Etap pływacki zostanie rozegrany w Jeziorze Ślesińskim i Mikorzyńskim. Trasa rowerowa będzie płaska i sprzyjająca rekordom życiowym. W tym roku nieco zmodyfikowana zostanie również trasa biegowa. Zawodnicy będą mieli do pokonania niespełna 4 pętle, a finiszować będą w parku miejskim, tuż obok plaży! Pryč s experimenty s nekvalitní kosmetikou Už tě nebaví pořád hledat, po čem ti vyrostou vousy a vlasy? Nebo po čem nebudeš vysušený jak švestka? Nedivíme se, nás by to taky nebavilo, ale dobrá zpráva je, že u Head&Beard tvé hledání končí. Najdeš u nás vše na podporu vousů, vlasů, ale i doplňky na urychlení jejich růstu. Vše jsme si na sobě vyzkoušeli, takže se nemusíš bát nekvalitních výrobků, protože to my bychom si na sebe nedali. Pokud na naše produkty budeš mít jakékoliv otázky, tak nám můžeš napsat. Podpora růstu vlasů Nejlepším řešením je užívání volně prodejných doplňků stravy na podporu růstu vlasů.

Cały czas można zapisywać się na triathlon w Ślesinie oraz zawody Garmin Kids, a także na pozostałe imprezy z cyklu Garmin Iron Triathlon, które odbędą się w Radkowie (19.06.2016), Stężycy (03.07.2016) oraz w Elblągu (17.07.2016). Aby zarejestrować się na zawody należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie internetowej cyklu:
www.irontriathlon.pl.

Dodano: 2016-05-31

Reklama