Organizatorzy Castle Triathlon Malbork, MKS Triathlon Malbork oraz firma Labosport Polska, przypominają, że niższa opłata startowa na zawody Castle Triathlon Malbork obowiązuje tylko do końca kwietnia. Zawody w Malborku odbędą się 4 września 2016 r. u stóp Zamku Krzyżackiego.

Triathloniści mają do wyboru jeden z dwóch dystansów: IM, gdzie do pokonania jest 3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze i 42,2 km biegu oraz dystans o połowę krótszy – 1/2 IM (1,9-90-21,1). Zawodnicy mogą także wystartować w trzyosobowej sztafecie na obu dystansach, gdzie pierwsza osoba płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecia biegnie.

Warto już teraz się zarejestrować na zawody, ponieważ tylko do końca kwietnia obowiązuje niższa stawka opłaty startowej na obu dystansach i w rywalizacji sztafetowej. Do 30 kwietnia za start indywidualny na dystansie IM opłata wynosi 500 zł, od 1 maja wzrośnie ona do 600 zł. Opłata za sztafetę na tym dystansie zmieni się odpowiednio z 800 zł na 900 zł. Na dystansie 1/2 IM wpisowe wzrośnie z 400 do 500 zł, a w rywalizacji sztafet z 700 zł do 800 zł.

Zawody w Malborku z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, na co wpływa między innymi niesamowita sceneria etapu pływackiego, szybkie i płaskie pętle rowerowe oraz ciekawa trasa biegowa. W tym roku organizatorzy przygotowali aż 700 pakietów startowych dla zawodników startujących na obu dystansach.

Organizatorzy zachęcają również do skorzystania z promocji łączonej z partnerskimi cyklami Garmin Iron Triathlon oraz Elemental Tri Series, dzięki której można zaoszczędzić 100 zł. Wszyscy zawodnicy, którzy nie zdążyli zapisać się do Malborka w pierwszym terminie płatności, a zapiszą się na dowolną imprezę z cyklu Garmin Iron Triathlon 2016 lub Elemental Tri Series 2016 otrzymają rabat, który obniży wpisowe na Castle Triathlon Malbork 2016 i opłata startowa będzie wynosiła 300 zł (dystans 1/2IM) i 400 zł (dystans IM).

Promocja obowiązuje do 30 kwietnia! Aby wziąć udział w promocji wystarczy przy zapisach na Castle Triathlon Malbork zaznaczyć opcję "Promocja łączona z Garmin Iron Triathlon lub Elemental Tri Series"!

Aby zarejestrować się na zawody Castle Triathlon Malbork należy wypełnić formularz zgłoszeniowy umieszczony na oficjalnej stronie zawodów:
www.castletriathlon.com . Szczegółowe informacje odnośnie zawodów można znaleźć także na facebookowym profilu imprezy: www.facebook.com/castletri

Dodano: 2016-04-27

Reklama