Polar, od 35 lat pionier technologii dla sportowców i lider w produkcji urządzeń do pomiaru tętna, prezentuje limitowaną edycję legendarnego zegarka Polar V800, sygnowaną przez Javiera Gómeza Noyę, triathlonistę, pięciokrotnego mistrza świata ITU, mistrza świata Ironman 70.3, wicemistrza olimpijskiego z Londynu i trzykrotnego mistrza Europy.

Zegarek sportowy Polar V800 to zaawansowany technicznie, multisportowy monitor aktywności, polecany zarówno profesjonalistom, jak i ambitnym amatorom, chcącym osiągnąć ponadprzeciętne wyniki i szczytową formę.

Polar V800 został zaprojektowany z myślą o triathlonistach, dlatego doskonale sprawdza się w wielu dyscyplinach sportowych. Jest wodoodporny i po założeniu nadajnika na klatkę piersiową mierzy tętno zarówno podczas pływania w basenie, jak i w wodach otwartych. Zegarek Polar V800 jest kompatybilny z sensorami rowerowymi monitorującymi kadencję, prędkość i moc. Co więcej monitoruje kadencję biegu bez użycia dodatkowych sensorów. Biegacze dzięki serwisowi internetowemu Polar Flow z łatwością mogą stworzyć odpowiedni program treningu biegowego, przygotowujący do uczestnictwa w zawodach (np. w maratonie). Dodatkowo Polar V800 umożliwia mierzenie efektywności biegu. W oparciu o długoterminowe wyniki, analiza wskaźnika Running Index daje możliwość oszacowania czasu ukończenia biegów na 5 km, 10 km, półmaratonów i maratonów.

Krótkie podsumowanie treningu jest wyświetlane niezwłocznie po zakończeniu sesji treningowej na zegarku V800, a szczegółowe dane zapisywane są w pliku treningowym i przesyłane do aplikacji oraz serwisu internetowego Polar Flow. Aby uniknąć nadmiernego obciążenia organizmu podczas intensywnych treningów, ważną rolę odgrywa regeneracja. Dlatego Polar V800 pozwala określić obciążenia treningowe oraz stan regeneracji a także przeprowadzić test ortostatyczny, obrazujący bieżący stan organizmu. Ponadto zegarek jest stale aktualizowany o nowe funkcje zaprojektowane specjalnie z myślą o biegaczach, kolarzach i pływakach.
Polar V800 jest lekki i wygodny, dlatego doskonale sprawdza się w monitowaniu całodobowej aktywności. Poza ważnymi danymi treningowymi, mierzy dzienną aktywność, przebyte kroki i dystans, liczbę spalonych kalorii oraz jakość snu.

Limitowany, elegancki zegarek V800 jest już dostępny. Stylistyka i kolorystyka zegarka nawiązują do symbolu marki Polar. Już niebawem na rynku pojawi się również zegarek V800 w kolorze czerwonym. Edycja specjalna zegarka Polar V800 jest dostarczana w zestawie z nadajnikiem na klatkę piersiową H7, sensorem kadencji Bluetooth Smart oraz uniwersalnym uchwytem rowerowym, który zapewnia optymalne ustawienie monitora aktywności V800 na kierownicy.
Więcej na temat produktu na stronie producenta: www.polar.com

Dodano: 2016-05-24

Reklama