Zawody pływackie w formacie 50 x 50m akwawit swim night to nowa formuła aktywności w wodzie nie tylko dla pływaków, zawodników PRO, ale również dla amatorów pływania i zawodników przygotowujących się do zawodów m.in. aquathlon, triathlon, spartan race, maratony pływackie.

Korzyści z udziału w takich zawodach pływackich to przede wszystkim udział w nietuzinkowym i oryginalnym dystansie na zawodach. Pływanie 50tek wszyscy mają we krwi, ale przy mocnej adrenalinie na zawodach czasy mogą być o setne sekund lepsze.

Przepłynięcie takiego dystansu lub próba spowoduje, że nasza wydolność wzrośnie i będziemy mocniejsi. Konkurenci mają bardzo pozytywny wpływ na nasz pazur współzawodnictwa. Na każdym torze zawodnicy dobrani są według czasów, które osiągają na treningu, dlatego na torze panuje porządek i spokój. Nocne pływanie, to efekty specjalne oraz niesamowita atmosfera. Inne oświetlenie hali, doping kibiców, muzyka motywująca, rozstawione podium i czekające nagrody! Nowatorski pomysł i nowe ściganie, zatem wyniki organizacyjne i zawodników mogą być różne, ale trzeba pamiętać, że sukces leży w działaniu.

Zawody pływackie 50 x 50m akwawit swim night

Data 28.04.2017 godz.22:00 na Pływalni Akwawit w Lesznie

Organizator: Sławomir Stańczak i Pływalnia Akwawit

Dodano: 2017-04-27

Autor: materiały organizatora

Reklama