Platforma treningowa i-Sport ( www.i-sport.pl) to jedyna tego typu forma usługi sportowej w Polsce. Unikalne połączenie trenera personalnego (indywidualne podejście) i automatycznej aplikacji umożliwiającej zoptymalizowanie kosztów usługi. Nam przede wszystkim podoba się to, że jest to produkt polski.

Multi-dyscyplinowa platforma aktywnościowa i dietetyczna stworzona przez sportowców dla amatorów. Cała merytoryka treningowa układana jest przez olimpijczyków, mistrzów świata, i ich trenerów. Znajdziemy tu takie nazwiska jak Kacper Adam, Jakub Pieniążek czy Paweł Korzeniowski. Platforma i-Sport to profesjonalny trener, dietetyk i asystent sportowy w jednej osobie. Możesz być z nim w stałym kontakcie telefonicznym, napisać do niego na platformie treningowej oraz połączyć się z nim za pomocą aplikacji mobilnej i-Sport. Tutaj poprawisz swoje wyniki i przygotujesz się do zawodów - możesz biegać, jeździć na rowerze, pływać, uprawiać triathlon lub fitness.

Indywidualna opieka dedykowana pojedynczej dyscyplinie kosztuje 79 zł/miesięcznie, natomiast triathlon obejmujący treningi biegowe, pływanie i rower to wydatek rzędu 149 zł na miesiąc. Każdy korzystający z usługi ma rozpisany indywidualny trening i spersonalizowaną dietę.

UWAGA!
Pierwsze 25 osób, które wyslą mail na adres marketing@i-sport.pl wpisując w tytule triBoard otrzyma miesięczną darmową opiekę trenerską.


Zakres usługi dla zawodnika
1. Osobisty trener w nieograniczonym wymiarze kontaktu
2. Plan treningowy dopasowany do indywidualnych celów sportowych
3. Dieta na każdy dzień dopasowana do planu treningowego
4. Materiały video uzupełniające plan treningowy
5. Dostęp do platformy internetowej w wersji desktop i mobile
6. Aplikacja mobilna i-Sport zintegrowana z platforma desktop

TEAM i-SPORT bike i triathlon – zespół tworzący merytorykę treningową ( plany treningowe, video treningowe, dieta)


Jakub Pieniążek

Trener Verva ActiveJet Pro Cycling Team. Jego największe trenerskie sukcesy to przede wszystkim dwa złote medale na Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie Rafała Wilka. Pod jego okiem trenują m.in. złoci medaliści mistrzostw Polski na czas dwójkami: Kamil Gradek i Paweł Bernas, jak również Górski Mistrz Polski młodzieżowców Emanuel Piaskowy. W i-Sport stworzył programy treningowe dla kolarzy oraz współtworzył programy triathlon.


Kacper Adam
Kacper Adam - mistrz Polski w triathlonie na dystansie half Ironman z rekordem życiowym 3h 51min uzyskanym podczas Challenge Half Bahrain 2013. Przeszedł drogę od przeciętnego zawodnika do poziomu mistrza kraju! Kacper to młody zawodnik, ściga się na arenie międzynarodowej w kategorii PRO. Ambasador fundacji "Biegamy z Sercem". W i-Sport współtworzył i opiniował programy treningowe triathlon

Karolina Kozela Paszek
Dietetyk z 6-letnim doświadczeniem. Obecnie jest odpowiedzialna za dietę kadry olimpijskiej pływaków oraz łyżwiarzy szybkich. Prowadzi wielu profesjonalnych sportowców a także gwiazdy show biznesu. Ma za sobą 16 lat kariery sportowej. Wielokrotnie stawała na podium Mistrzostw Polski i innych krajów Europy. Zwyciężczyni Pucharu Polski w maratonie MTB w 2014 roku. ​W i-Sport odpowiedzialna za przygotowanie programów dietetycznych i programy treningowe fitness.

Paweł Korzeniowski
Najbardziej utytułowany polski pływak w historii. Od ponad 13 lat uczestnicy w finale każdej wielkiej imprezy pływackiej. Aktualnie walczy o start na swoich czwartych Igrzyskach Olimpijskich. Mistrz i dwukrotny wicemistrz świata na 200 metrów stylem motylkowym. Na swoim koncie ma ponad 20 medali mistrzostw Europy. Jest wielokrotnym mistrzem i rekordzistą Polski. O treningu pływackim wie wszystko dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu podczas zawodowej kariery. W i-Sport tworzy programy treningowe z pływania i współtworzy programy treningowe triathlon

Mariusz Giżyński
Wielokrotny medalista mistrzostw Polski od biegów średnich poprzez biegi długie aż do maratonu. Mistrz Polski w Biegach Przełajowych. Rekord życiowy w maratonie to 2:11.20. Trenuje już 21 lat. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał z najlepszymi trenerami, podczas obozów sportowych w najlepszych ośrodkach treningowych na całym świecie. W i-Sport tworzy programy treningowe biegowe i współtworzy programy treningowe triathlon.

Każdy znajdzie coś dla siebie, platforma oferuje duży wybór programów treningowych, od początkujacego, po zaawansowany.


Widok - pulpit zawodnika. Trener rozpisuje Ci trening na nadchodzący tydzień. Jeśli wypadnie Ci delegacja lub rozchorujesz się - dajesz sygnał trenerowi który natychmiast aktualizuje plan. Renting Private Villas Abroad - Real Estate Agency I Love Villa Villa Rental in Italy Over 300 Verified Villas by the Sea or Lakes, Amidst Vineyards, Near Thermal Resorts and Historical Centers, Starting from 3000 Euros per Week. 24/7 Guest Support.


Widok - kalendarz dzienny


Widok - statystyki zawodnika


Widok - zarządzanie grupami / zakładanie grup


W pakiecie otrzymujesz spersonalizowaną dietę dopasowaną do planu treningowego. Widok - plan dietetyczny


Aplikacja mobilna i-Sport to narzędzie zintegrowane z usługą i-Sport, umożliwiająca szybki kontakt z trenerem

Dodano: 2016-07-21

Reklama