Tylko do końca lutego obowiązują niższe progi opłat startowych na zawody Garmin Trimnator Radków. Scenerią tegorocznej, drugiej edycji zawodów triathlonowych w Radkowie będą niezwykle malownicze tereny Kotliny Kłodzkiej u podnóża Gór Stołowych. Tereny te przyciągają wszystkich, którzy lubią nie boją się wymagającej, górskiej rywalizacji!

Zmiana opłat dotyczy to wszystkich dystansów, zarówno w rywalizacji indywidualnej, jak i w rywalizacji sztafet. Listy wypełniają się systematycznie, dlatego warto zapisać się już dziś i skorzystać z niższego wpisowego.


Garmin Triminator Radków nawiązuje do kultowego już filmu „Terminator”. Zawodnicy pływać będą w przepięknie położonym Zalewie Radkowskim, na rowerze pojadą szosą „Stu Zakrętów” i pobiegną szlakami turystycznymi Gór Stołowych!


Zawody w Radkowie, które odbędą się 8 lipca to trzy dystanse do wyboru: Dzień sądu to dystans 1/2 IM: 1,9 km – pływania, 90 km – jazdy na rowerze i 24 km – biegu), I`ll be back (1/4 IM: 0,95 km – pływania, 45 km – jazdy na rowerze i 10,55 km – biegu) oraz Terminacja (1/8 IM: 0,475 km – pływania, 22,5 km – jazdy na rowerze i 5,275 km – biegu). Na każdym z trzech dystansów można wystartować indywidualnie lub w trzyosobowej sztafecie triathlonowej, w której jedna osoba płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecia biegnie.


Imprezą towarzyszącą Garmin Triminator Radków są przygotowane specjalnie dla najmłodszych zawody biegowe: Triminator Kids. Podobnie jak dorośli, dzieci i młodzież rywalizować mogą na trzech dystansach: 200 m (1-7 lat), 500 m (8-11 lat) oraz 1000 m (12-15 lat).


Aby zapisać się na zawody można zapisać się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na oficjalnej stronie zawodów www.triminator.pl. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym profilu cyklu na Facebooku www.facebook.com/triminatorpl

Dodano: 2018-02-15

Autor: Źródło: Labosport

Tagi: triathlon

Reklama