Już w niedzielę odbędzie się czwarty etap cyklu Garmin Iron Triathlon w Stężycy, który dostarczy nam nie lada emocji. To właśnie na tym etapie dojdzie do ostatniego "przetasowania się" czołówki tuż przed wielki finałem w Gołdapi, do której zostało nieco ponad 3 tygodnie.

Na liście startowej stężyckiego triathlonu jest już ponad 730 osób, natomiast w Gołdapi ilość zawodników zbliża się do pięciuset. Na obu imprezach triathloniści będą ścigać się tradycyjnie na dwóch dystansach: 1/4 Ironmana oraz 1/8 Ironman. Chodź w Stężycy zabraknie Marcina Ławickiego, to w wyścigu wystartują jak zwykle najlepsi polscy triathloniści: Filip Przymusiński, Adam Głogowski czy Sebastian Najmowicz, którzy będą walczyć o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej cyklu.

Wśród kobiet na linii startu stanie Agnieszka Kubik, Emilia Wołyniec i Aleksandra Grądziel. To właśnie te trzy panie prowadzą w „generalce” po trzech etapach cyklu Garmin Iron Triathlon 2015.

Przypominamy, że wciąż można zapisać się na zawody w Stężycy (tylko 1/8IM) oraz Gołdapi (1/4IM i 1/8IM). W celu zgłoszenia się na imprezę zapraszamy do wypełniania formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na oficjalnej stronie cyklu www.irontriathlon.pl

Poza sportowymi emocjami, na zawodników czekają niezwykłe nagrody, bo właśnie podczas finałowej edycji Garmin Iron Triathlon 2015 w Gołdapi, dowiemy się także, kto odjedzie nowym Renault Twingo ufundowanego przez organizatora - firmę Labosport Polska.

Dodano: 2015-06-30

Reklama