W dniach 8 - 9 kwietnia 2017 r. już po raz trzeci w ostatnich latach Runmageddon zawita do Gdyni. Ponad 4000 uczestników z całej Polski zmierzy się z trasą Runmageddon w formule Rekrut (6 km + 30 przeszkód). Z kolei blisko 300 najmłodszych śmiałków wystartuje
w formule Kids. Na uczestników czekać będzie nowa przeszkoda – Żuraw. Będzie się działo!


Fani biegów przeszkodowych jeszcze dobrze nie ochłonęli po zimowym Runmageddonie
w Ełku, a już cykl ekstremalnego biegania i przygody przenosi się nad morze. Podczas pierwszej, kwietniowej edycji, uczestnicy testować będą swoją siłę i charakter na nadmorskich oraz leśnych terenach Gdyni Orłowo.


Inżynierowie Runmageddonu jak zawsze dołożyli wszelkich starań, żeby nowa przeszkoda zaskoczyła uczestników. Na gdyńską trasę Rekruta zawita - Żuraw. Pierwsza taka konstrukcja, na pewno spodoba się miłośnikom chodzenia po linie.


„Już po raz trzeci organizujemy Runmageddon w Gdyni. Po dotychczas rozegranych tutaj biegach otrzymaliśmy wiele pozytywnych sygnałów na temat tras w bardzo ciekawym, mającym swój niepowtarzalny klimat terenie. Fanów biegów ekstremalnych, którzy na Runmageddon Gdynia przyjadą z całej Polski czeka niezwykłe doświadczenie. Serdecznie zapraszam również kibiców, dla których także przygotowaliśmy wiele atrakcji, a najmłodsi będą mogli się sprawdzić w specjalnie dla nich przygotowanym Runmageddonie Kids!” – powiedział Jaro Bieniecki, prezes Fundacji Runmageddonu.


Tak duże zainteresowanie Runmageddon Gdynia zaskoczyło nawet organizatorów. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca do sprawdzenia się w ekstremalnym biegu z przeszkodami. Organizatorzy zachęcają wszystkich śmiałków, nie warto się zastanawiać, warto się zmobilizować i wspólnie ustanowić nowy rekord podczas biegu Runmageddon Gdynia.


Na kibiców poza możliwością dopingowania swoich bliskich i znajomych będzie czekać szereg atrakcji. W miasteczku Runmageddon Gdynia organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek.

Dodano: 2017-03-22

Autor: Źródło: Runmageddon

Reklama