Znany producent suplementów diety dla sportowców ALE - Active Life Energy po sukcesie na rynku sportów wytrzymałościowych wypuszcza nową linię produktów - ALE Power dedykowanych pod fitness, crossfit, sztuki walki oraz sporty sylwetkowe!

Marka ALE-Active Life Energy po sukcesie sprzedażowym w 2015 roku nie osiada na laurach i mocnym uderzeniem wchodzi w sezon startowy 2016! Polski producent suplementów diety nie tylko poszerza swoją ofertę linii wytrzymałościowej o zbożowe batony energetyczne z witaminami i magnezem ALE Bar, ale również prezentuje nową linię produktową - ALE Power dedykowaną miłośnikom fitnessu, crossfitu, sztuk walki oraz sportów sylwetkowych!

- Naszym celem od samego początku było dostarczenie sportowcom i osobom aktywnym gamy najwyższej jakości odżywek i suplementów, które pozwolą uzupełnić niezbędne, kluczowe dla organizmu substancje odżywcze, a tym samym osiągać najlepsze wyniki sportowe – mówi dr farm. Jakub Czaja, były olimpijczyk, a obecnie członek Zarządu i konsultant żywieniowy ALE. – O ile zwolennicy sportów wytrzymałościowych mogli znaleźć u nas niezbędne wsparcie suplementacyjne, o tyle dochodziły do nas prośby o wzbogacenie oferty dla osób, które ćwiczą na siłowni, wywodzą się ze sztuk walki, crossfitu czy też sportów sylwetkowych – wyjaśnia.


Produkty marki ALE cechuje absolutnie najwyższa jakość w przystępnej cenie. W procesie produkcji nowych suplementów te proporcje także zostały zachowane. Najlepsze surowce, precyzyjne opracowane formuły oraz certyfikaty jakości GMP i HACCP gwarantują bezpieczeństwo wytwarzanych suplementów!


- Poprzeczkę stawiamy sobie wysoko. Mimo iż rynek suplementów diety, szczególnie w kategorii fitness, jest mocno nasycony wierzymy, że produkty ALE znajdą swoich odbiorców. Od konkurencji wyróżnia nas farmaceutyczna, wysoka jakość, a co za tym idzie bezpieczeństwo i wiadome pochodzenie produktu. – zauważa dr. Czaja - Obecnie coraz więcej osób świadomie wybiera odżywki. Minęły czasy kiedy z półek zgarniało się tanie, niskiej jakości substytuty. Teraz sportowcy stawiają na zdrowie i bezpieczeństwo, co cieszy i motywuje nas do pracy nad kolejnymi pozycjami w ofercie – dodaje.


Z początkiem roku w ofercie marki ALE pojawiły się:
• ALE Bar – dostępne w trzech najczęściej wybieranych smakach (malina, orzech-migdał, śliwka-żurawina) zbożowe batony energetyczne z witaminami i magnezem. W okresie intensywnej pracy umysłowej pozwalają na uniknięcie spadków poziomu energii i napadów wilczego głodu. Ładunek energetyczny zawarty w batonach ALE Bar pomaga utrzymać odpowiednią intensywność treningu do samego końca;

• ALE Creatine – oddziałuje na wzrost efektywności w budowaniu masy oraz siły mięśniowej. Powala zwiększyć intensywność wykonywanego treningu. ALE Creatine to mikronizowana kreatyna w formie monohydratu z dodatkiem witaminy B6;
• ALE Glutamine – hamuje rozpad mięśni podczas treningu, zwiększa wytrzymałość i wspomaga regenerację organizmu. ALE Glutamine uzupełnia dietę w witaminę C, cynk oraz L-glutaminę (najpowszechniej występujący aminokwas w ludzkim organizmie);


• ALE BCAA – wspomaga proces regeneracji, jak również procesy budowy masy mięśniowej. ALE BCAA uzupełnia dietę w aminokwasy: L-leucynę, L-izoleucynę oraz L-walinę dostarczone w proporcjach 2:1:1.
• ALE BCAA Glutamine + - wspomagania odporność organizmu oraz hamuje rozpad mięśni, dzięki czemu pozwala na szybsze zbudowanie docelowej sylwetki. Pozytywnie wpływa na efektywność wykonywanego treningu i zmniejszenie odczuwania zmęczenia. Dziś użytkownicy mogą wybierać spośród wielu kasyn online, których liczba rośnie dosłownie z dnia na dzień. Są tu aplikacje na każdy gust i portfel, o różnej tematyce i możliwościach wygranej, z różnymi procentami wypłat i grami bonusowymi, programami lojalnościowymi i bonusami bez depozytu. Biorąc pod uwagę rozwój kasyn online w ostatnich latach, można tylko spekulować, co będzie dalej, ponieważ możliwości są absolutnie nieograniczone. A bonusy w kasynie Vulkanbet sprawią, że Twoja gra będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.


W ciągu najbliższych miesięcy, marka zapowiada wprowadzenie kolejnych produktów linii ALE Power i ALE Energy.

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej https://ALEnergy.eu. Dostępne są tam nie tylko szczegółowe opisy i skład poszczególnych produktów ALE, lecz także informacje o ich zalecanym dawkowaniu, porady żywieniowe oraz sklep internetowy.

Dodano: 2016-03-23

Reklama