Podczas zawodów wchodzących w skład popularnego cyklu triathlonowego Elemental Tri Series ponownie odbędzie się rywalizacja w ramach Pucharu Polski w Triathlonie. Będzie on rozegrany na dystansie sprinterskim z draftingiem dla kategorii junior młodszy, junior, młodzieżowiec i senior oraz na dystansie olimpijskim bez draftingu dla kategorii age-group. Ścisła czołówka krajowa będzie mogła rywalizować nie tylko o prestiż i uznanie, ale także o nagrody finansowe. Podobnie jak w ubiegłym sezonie, tak i w tym roku zawodnicy będą mogli wystartować również na dystansie supersprinterskim w formule z draftingiem, a także w trzyosobowych sztafetach na „olimpijce”.


„Po raz kolejny mamy okazję zorganizować Puchar Polski w Triathlonie, a w tym roku również na dystansie olimpijskim w kategorii age-group. Dla młodych triathlonistów udział w PP na dystansie sprinterskim, to dobra okazja do zdobycia doświadczenia u boku starszych, bardziej doświadczonych zawodników, z którymi staną na jednej linii startu” – powiedział Marcin Florek, organizator cyklu z firmy Labosport Polska. Podczas gdy bonusy powitalne w kasynie oferują bonusy bez depozytu, dla których nie ma żadnych wymagań, aby założyć konto, mogą również istnieć bonusy bez depozytu, które nie są przeznaczone tylko dla najnowszych graczy. Na szczęście na Slotogram.com jest szeroki wachlarz dostępnych bonusów bez depozytu . W niektórych krajach bonusy bez depozytu wymagają zazwyczaj utworzenia nowej strony internetowej. Ci, którzy są już zalogowani do kasyna online, które zapewnia bonusy.


Kategorie wiekowe w ramach Pucharu Polski w Triathlonie podczas Elemental Tri Series na dystansie sprinterskim:
Generalna mężczyzn
Juniorzy młodsi 16-17 lat
Juniorzy 18-19 lat
Młodzieżowcy 20-23 lat
Generalna kobiet
Juniorki młodsze 16-17 lat
Juniorki 18-19 lat
Młodzieżówki 20-23 lat


Kategorie wiekowe w ramach Pucharu Polski w Triathlonie podczas Elemental Tri Series na dystansie olimpijskim:
M/K (generalna mężczyzn i generalna kobiet)
M/K 18 (18-24 lat)
M/K 25 (25-29 lat)
M/K 30 (30-34 lat)
M/K 35 (35-39 lat)
M/K 40 (40-44 lat)
M/K 45 (45-49 lat)
M/K 50 (50-54 lat)
M/K 55 (55-59 lat)
M/K 60 (60-64 lat)
M/K 65 (65-69 lat)
M/K 70 (70 lat i więcej)


Inauguracja cyklu odbędzie się 14 maja w Olsztynie. Następnie zawodnicy będę ściągać się w Augustowie (11 czerwca), Blachowni (30 lipca) oraz w Białymstoku (20 sierpnia), gdzie odbędzie się finał cyklu. Zapisy na zawody trwają. Aby się zarejestrować, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie zawodów www.triathlonseries.pl. Szczegółowe informacje dostępne są również na profilu zawodów na Facebooku: http://www.facebook.com/triathlonseriespl/

Dodano: 2017-02-07

Autor: Źródło: Labosport Polska

Reklama