5150 Warsaw Triathlon został nominowany w kategorii Sportowa Impreza Roku w XVII plebiscycie na Najlepszych Sportowców Warszawy 2016 roku. Decyzję o tym, które zawody otrzymają nagrodę podejmą internauci. Swoje głosy można oddawać do 22 stycznia na stronie www.um.warszawa.pl/plebiscyt. Ogłoszenie laureatów 3 lutego, podczas Balu Mistrzów Warszawy.


5150 Warsaw Triathlon to pierwsza duża impreza triathlonowa w stolicy. Nigdy wcześniej zawodnicy nie mogli rywalizować na trasie w ścisłym centrum Warszawy. Cieszymy się, że już pierwsza edycja spotkała się z uznaniem i będzie walczyć o miano najlepszej imprezy sportowej w stolicy. Już dziś zapraszam na kolejną odsłonę 5150 Warsaw Triathlon, która odbędzie się 11 czerwca. Na liście startowej mamy już ponad 750 triathlonistów – mówi dyrektor imprezy, Michał Drelich.


Zwycięzcami pierwszej edycji 5150 Warsaw Triathlon zostali Brytyjczyk, Elliot Smales oraz Polka, Paulina Kotfica. W zawodach wzięło udział blisko 900 triathlonistów, wśród nich popularni aktorzy i dziennikarze m.in. Karolina Gorczyca, Tomasz Karolak, Jakub Wesołowski, czy Maciej Dowbor.


5150 Warsaw Triathlon jest organizowany na licencji World Triathlon Corporation, właściciela legendarnej serii IRONMAN. Partnerem strategicznym 5150 Warsaw Triathlon jest m.st. Warszawa.


Więcej informacji na stronie www.5150warsaw.com oraz na www.facebook.com/5150warsaw

Dodano: 2017-01-12

Autor: Źródło: Sport Evolution

Reklama