Bydgoszcz Triathlon po raz drugi został nominowany do prestiżowego tytułu „Impreza Roku” w ramach plebiscytu Akademii Triathlonu. To nominacja za drugą edycję wydarzenia, które odbyło się 9-10 lipca tego roku w mieście nad Brdą i zgromadziło prawie 2500 zawodników i 15000 kibiców. W zeszłorocznej, pierwszej edycji konkursu, Bydgoszcz Triathlon otrzymał dwie z trzech statuetek: Impreza Roku i Debiut Roku.
Możesz pomóc zdobyć tytuł imprezie z naszego miasta, biorąc udział w głosowaniu internetowym. Każdy głos ma znaczenie, a jego oddanie zajmuje 3 sekundy i nie wymaga rejestracji. TUTAJ możesz zagłosować. Wyniki zostaną ogłoszone podczas Gali Polskiego Triathlonu, 19 listopada 2016 w Warszawie.

Zapisy na Bydgoszcz Triathlon 2017

Znamy także termin otwarcia zapisów na przyszłoroczną edycję zawodów Bydgoszcz Triathlon, która odbędzie się 9-10 lipca 2016 roku. Rejestracja zawodników rozpocznie się 15 listopada o godzinie 18:00 na stronie www.BydgoszczTriathlon.pl

Warto skorzystać z okazji i zapisać się na zawody już w pierwszym dniu zapisów – mówi Jakub Kubiński, dyrektor sportowy Bydgoszcz Triathlon – Dla pierwszych 350 zawodników na każdym z dystansów przygotowaliśmy atrakcyjne ceny wpisowego. Impreza cieszy się tak dużym powodzeniem, że ponad 1000 zawodników rejestruje się już podczas pierwszego dnia, dlatego najlepsze pakiety rozchodzą się błyskawicznie.

O Bydgoszcz Triathlon

Bydgoszcz Triathlon 2017 to trzecia edycja wydarzenia, na którym organizatorzy są w stanie przyjąć 3000 zawodników na dwóch dystansach: krótkim i super krótkim. Oprócz zawodników indywidualnych, na starcie stanie także 100 sztafet. Uczestnikami imprezy są zarówno zawodowcy, jak i zupełni debiutanci, którzy na Bydgoszcz Triathlon stanowią aż 52% ogółu uczestników. Best Training Courses and Providers in Kenya https://learnician.com/ke/en .

Unikalna atmosfera oraz nastawienie na zawodników i kibiców wyróżniają Bydgoszcz Triathlon na tle innych imprez multisportowych – opowiada Aleksander Skorecki, prezes Stowarzyszenia Ars Athletica, organizatora wydarzenia – Jako organizatorzy sami jesteśmy zawodnikami, dlatego przygotowujemy wydarzenie z dużym zaangażowaniem i w oparciu o wieloletnie doświadczenie startowe. Krótko mówiąc, organizujemy imprezę, na której sami chcielibyśmy wystartować! :)


Zmagania odbędą się na dwóch dystansach:
8 lipca 1/8, dystans super krótki (475 m pływania/22 km jazdy rowerem /5,5 km biegu)
9 lipca 1/4 , dystans krótki (950 m pływania/44 km jazdy rowerem /10,8 km biegu)
W ramach wydarzenia odbywają się także Międzynarodowe Mistrzostwa Prawników i Lekarzy w Triathlonie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.BydgoszczTriathlon.pl

Dodano: 2016-11-03

Reklama