Od 17 grudnia do 6 stycznia przed głównym wejściu do centrum handlowego Klif Gdynia stanie najbardziej energetyczna choinka w Polsce. Aby ją rozświetlić trzeba będzie wsiąść na rower i popedałować. Wytworzona siłą mięśni energia elektryczna zapali lampki choinkowe. Akcja jest elementem promocji kolejnej edycji zawodów IRONMAN w Gdyni, które odbędą się na początku sierpnia 2017 roku.


O szczegółach akcji opowiada Michał Drelich, dyrektor zarządzający Sport Evolution.


W sobotę, 17 grudnia w godz. 10-16 zapraszamy do Klif Gdynia na rodzinne malowanie bombek, które będzie można następnie zawiesić na naszej triathlonowej choince. Bombkę będzie można kupić na miejscu za symboliczne 10 złotych, a całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany Fundacji Miasta Sportu na program stypendialny dla młodych, utalentowanych triathlonistów. W akcję zaangażowali się trójmiejscy sportowcy m.in. kick-bokserka Iwona Guzowska oraz bokser Dariusz Michalczewski – mówi Michał Drelich.


Organizatorzy zawodów IRONMAN® 70.3® Gdynia powered by Herbalife ogłosili rok 2017 „Rokiem Energii w Triathlonie”.


Chcemy pokazać, że triathlon to najbardziej energetyczna dyscyplina sportowa na świecie. Każdy kto choć raz był na zawodach IRONMAN wie, że takiej dawki pozytywnej energii nie sposób dostać nigdzie indziej. W najbliższych miesiącach będziemy realizować wiele niestandardowych i spektakularnych kampanii reklamowych. Jesteśmy przekonani, że przyczynią się one do dalszej popularyzacji triathlonu w Polsce – dodaje Drelich.


IRONMAN® to największy cykl zawodów triathlonowych na świecie obecny w ponad 50 państwach. Co roku 300.000 sportowców ze 180 krajów świata udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych (Anything is possible). W Polsce odbywają się dwie imprezy na licencji World Triathlon Corporation – 5150 Warsaw Triathlon oraz IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife. Impreza w Gdyni uznawana jest za największą w Europie Środkowo – Wschodniej. W zawodach startuje co roku około 4 tysięcy sportowców z kilkudziesięciu krajów świata.


Więcej informacji na www.ironmangdynia.pl oraz http://facebook.com/polandtriathlon

Dodano: 2016-12-13

Autor: Źródło: Sport Evolution

Reklama