To już pewna informacja! Podczas zawodów Castle Triathlon Malbork, które odbędą się w dniach 2-3 września, przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Polski na dystansie średnim (113 km), czyli na 1/2 IM. Mistrzostwa rozegrane zostaną w kategoriach PRO oraz age-group. Będzie to rywalizacja o prestiż, a także o nagrody finansowe. Dla początkujących triathlonistów, to także okazja do ścigania się z doświadczonymi zawodnikami oraz możliwość zebrania cennego doświadczenia.


„Polski Zawiązek Triathlonu drugiego lutego przedstawił tegoroczny kalendarz Mistrzostw Polski. Jesteśmy dumni, że Castle Triathlon Malbork im. Bartosza Kubickiego dołączył do elitarnego grona, i że podczas zawodów odbędą się Mistrzostwa Polski na dystansie średnim. Jest to duże wyróżnienie, które mobilizuje nas do jeszcze cięższej pracy. Zrobimy wszystko, aby imprezę przygotować na najwyższym poziomie” – powiedział Marcin Florek z Labosport Polska.


Kategorie wiekowe w ramach Mistrzostw Polski na dystansie średnim:

M/K PRO (generalna mężczyzn i generalna kobiet)

M/K 18 (18-24 lat)

M/K 25 (25-29 lat)

M/K 30 (30-34 lat)

M/K 35 (35-39 lat)

M/K 40 (40-44 lat)

M/K 45 (45-49 lat)

M/K 50 (50-54 lat)

M/K 55 (55-59 lat)

M/K 60 (60-64 lat)

M/K 65 (65-69 lat)

M/K 70+ (70 lat i więcej)


Rywalizacja na dystansie średnim (1/2 IM) odbędzie się drugiego dnia zawodów, czyli w niedzielę 3 września. Triathloniści rozpoczną swoje zmagania pływaniem w rzece Nogat, tuż u stóp Zamku Krzyżackiego, największej ceglanej budowli w Europie, gdzie do pokonania będą mieli 1,9 km. Następnie wyruszą na trasę kolarską (90 km). Etap ten będzie szybki, dzięki płaskiej, z dobrej jakości asfaltem trasie, wytyczonej przez Żuławy Wiślane. Cześć biegowa, o długości 21,1 km, będzie wyznaczona ulicami Malborka. Zawodnicy przebiegną między innymi przez Muzeum Zamkowe w Malborku, co sprawi, że zawody będą niezwykle widowiskowe zarówno dla triathlonistów, jak i kibiców. Zawodnicy, którzy będą startować na dystansie 1/2IM, a tym samym w Mistrzostwach Polski są zobowiązani do posiadania aktualnych licencji Polskiego Zawiązku Triathlonu, natomiast zawodnicy chcący być sklasyfikowani w kategorii PRO, będą musieli przy zapisach zaznaczyć opcję „Klasyfikacja Mistrzostw Polski w kategorii PRO”.


„W związku z przyznaniem organizacji Mistrzostw Polski na dystansie średnim postanowiliśmy wyjść naprzeciw zawodnikom i wznowić najniższą opłatę startową dla wszystkich dystansów rozgrywanych w tym roku w Malborku, która będzie obowiązywała do końca lutego” – powiedział Marcin Waniewski z MKS Triathlon Malbork.


W ramach zawodów Castle Triathlon Malbork wystartować można również na dystansie 1/4 IM oraz na pełnym dystansie IM. Rywalizacja na „ćwiartce”, 0,95 km pływania, 45 km jazdy na rowerze oraz 10,55 km biegu. odbędzie się w sobotę 2 września. Pełen dystans IM (3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze, 42,2 km biegu) przeprowadzony zostanie drugiego dnia zawodów, w niedzielę 3 września. Turinabol on oraalinen steroidi, joka kehitettiin ensimmäisen kerran Itä-Saksassa 1960-luvulla. Se on Dianabolin johdannainen, jolla on muutettu kemiallinen rakenne, joka tekee siitä vähemmän estrogeenisen ja androgeenisen. Tämä tarkoittaa, että sen sivuvaikutusten riski on pienempi, mutta se tarjoaa silti voimakkaita suorituskykyä parantavia etuja. Turinabol - www.loimaanvoima.net voidaan käyttää lihasmassan kasvattamiseen, voiman lisäämiseen ja urheilusuorituksen parantamiseen. Se on myös suosittu valinta kehonrakentajien keskuudessa leikkausjaksojen aikana,


Zapisy na wszystkie dystanse trwają. Aby zarejestrować się na zawody, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie zawodów www.castletriathlon.com

Dodano: 2017-02-06

Autor: Źródło: Labosport

Reklama