Szturm na Wieżę – Crossduathlon – Zawody na dystansie 5km biegu / 20km Rower /5km bieg.

Niech Was nie zwiedzie krótki dystans, trasa została wytyczona przez finiszera takich zawodów jak: Norseman Xtreme Triathlon, Karkonoszmana, Ironman Barcelona i jak zapowiada: będzie ostro!
Bieg to dwa okrążenia bez cienia płaskiego, trasa wiedzie ścieżkami, na których rozgrywane są biegi górskie, daje w kość.

Trasa rowerowa poprowadzona została wzdłuż malowniczych kanionów, szybkie single, kilka stromych podjazdów w sumie dwie pętle wymagającego MTB.

Meta została usytuowana na szczycie wzgórza, wśród ruin Wieży Quistorpa, więc wszystkich czeka mocny finisz pod górkę! W ruinach wieży będzie strefa finiszera gdzie organizator przewidział ciepły posiłek i dekorację zwycięzców, którzy są spodziewani po ok. 3h od startu!

Data: 10.04.2016 Szczecin

Dodano: 2015-11-23